dobramuzyczka.pl

Inter Midi s.c.

UWAGA! Zmiana konta bankowego!

ING 58 1050 1201 1000 0024 2431 6699

Zakup poprzez sms

Płatność SMS wprowadziliśmy głównie dla tych użytkowników podkładów muzycznych, którzy potrzebują dany podkład już! natychmiast! na wczoraj!

Może z niego korzystać również każda inna osoba lubiąca śpiewać.

  • Serwis działa u każdego operatora telefonii komórkowej na terenie Polski.
  • Koszt usługi: 11,07 zł z VAT (9zł netto).
  • Serwis obsługuje CashBill S.A.

Podkłady pobierane spakowane są WinZipem i zapiszą się w komputerze pobierającego, jako /numer/.zip. Np: 04587.zip W taką ściągniętą juz paczuszkę należy kliknąć prawą myszką i z listy poleceń wybrać "rozpakuj tutaj" lub "wypakuj wszystkie". Dopiero po rozpakowaniu można MIDI zapisać na dyskietce, czy pendrivie, a mp3 na płycie CD, albo odtwarzać w komputerze.

A więc kupujemy błyskawicznie.
Należy najpierw znaleźć podkład, który nas interesuje, czyli wpisać w wyszukiwarce tytuł, lub słowo tytułu, albo wykonawcę czy też numer podkładu - i kliknąć w "lupkę" (znajdź). Gdy tytuł już znaleziony, klikamy w niego, następnie klikamy w ikonkę "KUP SMSem" i jesteśmy prowadzeni "za rączkę" przez system. Spokojnie, bez zniecierpliwienia, wykonujemy polecenia kolejno otwierających się podstron aż do ściągnięcia potrzebnego podkładu.

Reklamacje.
Jeżeli z jakiegoś powodu zakup się nie udał, nie "wyszedł" - wtedy wysyłamy informację e-mail, podając w niej: numer komórki, z której wysyłany był sms, kod, który przyszedł, numer i format (MIDI czy mp3) utworu, który miał być zakupiony - na adres: leszek@muzyczka.pl Postaramy się reklamację uwzględnić jak najszybciej od poniedziałku, godz. 10 do piątku, godz. 18. W soboty i niedziele nie pracujemy.© 2010-2022 dobramuzyczka.pl
leszek@muzyczka.pl
tel - 606366452
Podkłady muzyczne dla wokalistów i pasjonatów.
Tytuły najnowsze i najpopularniejsze
Bądź na bieżąco z nowościami
Zapisz się na newsletter